6. ŚFN KATOWICE: zgłoś propozycję do programu wydarzenia!

W sobotę 15 stycznia startuje nabór aktywności do szóstej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE! Tradycyjnie zachęcamy Was do przesyłania propozycji wszelkich działań popularyzujących naukę – wykładów, warsztatów, pokazów, wystaw, wydarzeń artystycznych oraz aktywności innego rodzaju. Podzielcie się z festiwalową publicznością swoimi naukowymi pasjami!

W tym roku nabór aktywności odbywa się za pośrednictwem programu Coffee, a stosowny formularz rejestracyjny zostanie uruchomiony 15 stycznia – link znajdziecie TUTAJ, u góry głównej strony internetowej oraz w odpowiedniej zakładce w menu „Wystawcy”. Nowy system ułatwi Wam zgłaszanie swoich propozycji, a nam usprawni komunikację z Wami oraz dalsze prace nad programem festiwalu. Niebawem formularz rejestracyjny będzie również dostępny w języku angielskim.

Pisaliśmy o tym już kilka razy, ale nie zaszkodzi zaznaczyć raz jeszcze: 6. ŚFN KATOWICE odbędzie się między 3 a 5 grudnia 2022 roku – wrócimy wtedy do naszego festiwalowego domu, czyli Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach oraz hali widowiskowo-sportowej Spodek!

Mamy nadzieję, że po raz kolejny spotkamy się podczas ŚFN – święta śląskiej nauki i jednego z największych w Europie wydarzeń o charakterze popularnonaukowym!

Warto przypomnieć również, że sukces dotychczasowych edycji festiwalu w znacznej mierze przyczynił się do uzyskania przez Katowice tytułu Europejskiego Miasta Nauki 2024.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 

Edycja: