Jesteś tutaj

Akredytacje dla dziennikarzy

Zapraszamy wszystkich dziennikarzy do udziału w jednym z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Przyjdź i uwiecznij najważniejsze momenty 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE (25–27.01.2020):


• 25 stycznia 2020 (sobota) – uroczysta inauguracja w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego w Katowicach;
• 26 stycznia 2020 (niedziela) – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach;
• 27 stycznia 2020 (poniedziałek) – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Akredytacja uprawnia do bezpłatnego wejścia na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE oraz do utrwalenia ich przebiegu za pomocą sprzętu audiowizualnego i fotograficznego. Skorzystaj z okazji, by spotkać wybitnych ludzi nauki – zarówno z zagranicy (m.in. Seth Shostak, Daniel Tammet, Marc Elsberg, Robert Zubrin), jak i z Polski (prof. Jerzy Bralczyk, Anna Cieplak, Paulina Mikuła, Edwin Bendyk, Zbigniew Libera). Przyjrzyj się bliżej pokazom specjalnym: „Introvert Narwhals” z udziałem sztucznej inteligencji oraz prezentacji robotów Håkana Lidbego synchronicznie wykonujących utwory muzyczne. Odwiedź z aparatem lub kamerą pełną atrakcji strefę elektromobilności i klimatu, a także liczne stanowiska pokazowe, warsztaty i wykłady, Przystanek Nauka, OFF Science, Pop Science, a także strefę dziecka, Esport Point oraz strefę sportu. Nie może Cię zabraknąć!

Formularz akredytacyjny dostępny jest TUTAJ 

REGULAMIN
1. Akredytacje mogą być przyznane jedynie tym mediom, które wypełnią formularz akredytacyjny do 24 stycznia 2020 roku, do godz. 23:59.
2. Złożenie wniosku akredytacyjnego umożliwia udział w uroczystej gali w Teatrze Śląskim im. Stanisława Wyspiańskiego oraz w głównych atrakcjach i aktywnościach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. 
3. Identyfikatory będzie można odebrać  za okazaniem dowodu tożsamości lub innego dokumentu ze zdjęciem 26 i 27 stycznia w punkcie rejestracyjnym dla mediów w MCK-u (wejście od strony Spodka). Możliwość uczestniczenia w uroczystej inauguracji będzie potwierdzana poprzez specjalną listę znajdującą się w Teatrze.
4. Warunkiem pozytywnego rozpatrzenia wniosku akredytacyjnego jest kompletne uzupełnienie formularza. Wnioski niekompletne nie będą brane pod uwagę.
5. Wnioski nadesłane po terminie nie będą rozpatrywane.
6. Akredytacje uprawniają do bezpłatnego wejścia na wszystkie wydarzenia organizowane w ramach 4. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE oraz do utrwalenia ich przebiegu za pomocą sprzętu audiowizualnego oraz fotograficznego. Utrwalenie nastąpi zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi prawa autorskiego. Wykorzystanie zebranego materiału jest możliwe na podstawie prawa cytowania.
7. Organizatorzy zastrzegają możliwość nieprzyznania akredytacji.

O przyznanych akredytacjach poinformujemy za pośrednictwem maila.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 

Nazwa użytkownika