Jesteś tutaj

Dla odwiedzających

GRUPY ZORGANIZOWANE

Jeśli jesteś nauczycielem/opiekunem/wychowawcą i chcesz zabrać na ŚFN swoich uczniów/podopiecznych/wychowanków, najpierw musisz zarejestrować swoją grupę, aby w ogóle wejść na teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Możesz zrobić to za pośrednictwem formularza, którzy będzie aktywny już wkrótce, przy czym rejestracja będzie przebiegach w dwóch etapach:

  • od 6 grudnia 2019 od godz. 9.00 – dla nauczycieli, którzy zostali Promotorami ŚFN lub są uczestnikami Festiwalu Szkół Ponadpodstawowych „Sięgnij po zawód”;
  • od 9 grudnia 2019 od godz. 12.00 – dla wszystkich grup zorganizowanych, które są zainteresowane udziałem w ŚFN.

REJESTRACJA NA WEJŚCIE DO MCK

Do każdej grupy zorganizowanej zostanie przydzielony festiwalowy wolontariusz, który nakreśli po krótce plan przestrzeni festiwalowej i wskaże najważniejsze ogólnodostępne atrakcje. 

W programie ŚFN znajdują się jednak również elementy wymagające dodatkowej rejestracji – wydarzenia specjalne oraz warsztaty (zapisy na nie ruszą w drugiej połowie grudnia, link dostępny jest poniżej).

Po zakończeniu rejestracji na podany w jej trakcie adres mailowy otrzymasz potwierdzenie rejestracji na wejście i/lub rejestracji na dane aktywność (lub aktywności) w formacie PDF. Bardzo ważna kwestia: aby wejść na teren festiwalu, a następnie móc uczestniczyć w wybranych aktywnościach, należy okazać potwierdzenie rejestracji – można je mieć albo wydrukowane, albo w postaci cyfrowej na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Z myślą o Was, czyli grupach zorganizowanych, układamy program festiwalowego poniedziałku tj. 27 stycznia! :)

Zobacz schemat rejestracji kroku po kroku

PRZYPOMINAMY: UDZIAŁ W FESTIWALI JEST BEZPŁATNY!

 

OSOBY INDYWIDUALNE / GRUPY NIEFORMALNE

Jeśli chcesz odwiedzić nasz festiwal w pojedynkę, z rodziną, ze znajomymi lub z przyjaciółmi (po prostu jeśli nie jesteście formalną grupą zorganizowaną typu szkoła), nie musisz/nie musicie się rejestrować, aby wejść na teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Przyjdź/przyjdźcie do nas, kiedy chcecie i eksplorujcie przestrzeń festiwalową według własnego uznania. Prosimy jednak, abyś pamiętał/abyście pamiętali, że na niektóre wydarzenia w programie ŚFN obowiązuje rejestracja – zapisy ruszą w drugiej połowie grudnia.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE! Twojej/Waszej uwadze polecamy zwłaszcza niedzielę 26 stycznia – oczywiście będzie nam bardzo miło, jeśli odwiedzisz/odwiedzicie ŚFN następnego dnia, ale w poniedziałek 27 stycznia spodziewamy nawet kilkunastu tysięcy uczniów ze szkół województwa śląskiego ;)

Zobacz schemat rejestracji kroku po kroku

PRZYPOMINAMY: UDZIAŁ W FESTIWALU JEST BEZPŁATNY!

 

ZAPISY NA UDZIAŁ W AKTYWNOŚCIACH JEST MOŻLIWY TUTAJ

Polski
Tło nagłówka: 

Nazwa użytkownika