Jesteś tutaj

Kilka dodatkowych dni naboru do 4. edycji ŚFN

Ze względu na przypadającą na 1 listopada uroczystość Wszystkich Świętych umożliwiamy przesyłanie zgłoszeń do grona wystawców Śląskiego Festiwalu Nauki  KATOWICE do 4 listopada. Jednocześnie prosimy wszystkie osoby, które już zarejestrowały swoje propozycje o uzupełnienie w nich brakujących informacji.

Przypomnijmy zatem kilka najważniejszych informacji organizacyjnych:

  • 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się od 25 do 27 stycznia 2020 roku.
  • Nabór dotyczy aktywności zgłaszanych do głównych wydarzeń festiwalowych, które będą odbywały się 26 i 27 stycznia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
  • Propozycje aktywności mogą być przypisane do następujących obszarów wiedzy: humanistyczno-społecznego, przyrodniczego, nauk ścisłych, nauk technicznych, medycyny i zdrowia, oraz sztuki.
  • Ostateczny termin naboru zgłoszeń mija 4 listopada 2019 roku. Aby dokonać zgłoszenia, należy założyć konto w systemie zgłoszeniowym. Formularz elektroniczny zapewnia możliwość kierowania uwag organizacyjnych bezpośrednio do każdego zgłoszenia i ma możliwość wielokrotnej edycji (aż do momentu ostatecznego wysłania zgłoszenia). W skutecznej rejestracji może pomóc film udostępniony poniżej. Wobec zgłoszeń otrzymanych w okresie wakacyjnym organizatorzy będą mieli większe możliwości uwzględnienia potrzeb wystawcy/prelegenta i negocjacji warunków technicznych.
  • Na stronie festiwalu oraz w formularzu zgłoszeniowym opublikowane zostały zasady uczestnictwa w Śląskim Festiwalu Nauki.
  • Hasło przewodnie 4. edycji ŚFN brzmi NAUKA JEST BLIŻEJ. Zachęcamy do zgłaszania aktywności programowych nawiązujących (w dowolny sposób) do hasła przewodniego. Skojarzenia z hasłem przewodnim mogą być nieoczywiste i twórcze, odniesienie swojej aktywności czy jej tematu do hasła nie jest jednak obowiązkowe.

Polski
Główna grafika: 

Nazwa użytkownika