Kolejna środa, kolejne webinarium z ŚFN!

Kontynuujemy cykl webinariów, które Śląski Festiwal Nauki KATOWICE przygotowuje we współpracy z prelegentami i ambasadorami wydarzenia! Trzecie spotkanie w cyklu zatytułowane „Życie pozaziemskie – co wiemy, co zgadujemy, co jest możliwe?”  poprowadzi dr Łukasz Lamża.

Link do wydarzenia na Facebooku dostępny jest TUTAJ.

Dr Łukasz Lamża jest absolwentem Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, dziennikarzem naukowym, filozofem przyrody, tłumacz książek naukowych i popularnonaukowych, a także ambasadorem ŚFN od trzeciej edycji wydarzenia. Link do streamu pojawi się tuż przed spotkaniem.

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to obecnie jedno z największych wydarzeń popularnonaukowych w kraju i Europie. Podczas ostatniej edycji zaproponowano kilkaset atrakcji naukowych, a wśród nich: 215 stanowiska pokazowe, 165 wykładów i 133 warsztatów, ponad 152 różnorodnych wydarzeń na 6 scenach w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Za prezentowanie różnych oblicz nauki odpowiedzialnych było ponad 2200 wystawców i 330 prelegentów. 4. edycję ŚFN odwiedziło w ciągu dwóch dni w MCK ponad 50 tysięcy uczestników, a 38 300 odbiorców oglądało transmisje online. Dotychczasowe edycje przyciągnęły już ponad 150 tysięcy osób.

Zapraszamy do obejrzenia filmowego podsumowania 4. ŚFN KATOWICE:

#Zostańwdomu i zobacz, że #naukajestbliżej.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: