Nabór zgłoszeń

NABÓR ZOSTAŁ ZAKOŃCZONY!
DZIĘKUJEMY ZA WSZYSTKIE ZGŁOSZENIA!

INFORMACJE ORGANIZACYJNE

  • 5. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE miał się odbyć od 10 do 12 kwietnia 2021 roku, ale ze względu na decyzję rządu RP o przeznaczeniu Międzynarodowego Centrum Kongresowego na wojewódzki szpital polowy dla pacjentów chorych na COVID-19 jesteśmy zmuszeni przenieść ŚFN na inny termin.
  • Nową datę przeprowadzenia ŚFN podamy tak szybko, jak tylko będzie to możliwe.
  • Festiwal najprawdopodobniej odbędzie się formule hybrydowej – udział w niektórych elementach programu będzie możliwy zarówno na miejsce w MCK, jak za pośrednictwem transmisji online.
  • Obecnie rozważamy uruchomienie naboru uzupełniającego do programu 5. ŚFN – prosimy o uważne śledzenie informacji na naszej stronie oraz w naszych mediach społeczniościowych (jeśli będą Państwo nim zainteresowani, warto zapoznać się z instrukcją (w postaci pliku PDF do pobrania), która ma pomóc w przysposobieniu zgłaszanej aktywności do wymogów formuły hybrydowej.

W razie pytań biuro organizacyjne festiwalu pozostaje do Państwa dyspozycji (e-mail: sfn@us.edu.pl, tel. 32 359 23 25). Pomocą służyć będą również koordynatorzy merytoryczni poszczególnych obszarów – ich dane kontaktowe będą dostępne w zakładce „Kontakt”.

Polski
Tło nagłówka: