Nabór zgłoszeń do 5. ŚFN: szansa na dofinansowanie dla aktywności z UŚ

Nabór do grona wystawców piątej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE rozpoczął się 24 września i potrwa do 6 listopada. Wszystkie osoby zgłaszające aktywności z afiliacją Uniwersytetu Śląskiego mogą starać się o dofinansowanie proponowanych działań.

Aby otrzymać pomoc, spełnionych musi zostać kilka warunków: 1) aktywnością musi być stanowisko pokazowe lub warsztaty; 2) zgłoszenie musi zostać pozytywnie zweryfikowane przez Biuro organizacyjne ŚFN; 3) zgłoszenie musi zostać przesłane do 22 października; 4) niezależnie od zgłoszenia głównego trzeba wypełnić również formularz o dofinansowanie (także do 22 października). Szczegółowe zasady dofinansowania zawarliśmy w pliku, który znajdziecie poniżej:

ZASADY DOFINANSOWANIA

W pierwszej kolejności należy jednak dokonać rejestracji w głównym systemie naborowym za pośrednictwem odpowiedniego formularza.

Skrót najważniejszych informacji o najbliższej edycji ŚFN:

  • 5. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE odbędzie się od 10 do 12 kwietnia 2021 roku.
  • Nabór dotyczy aktywności zgłaszanych do głównych wydarzeń festiwalowych, które będą odbywały się 11 i 12 kwietnia 2021 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.
  • Festiwal najprawdopodobniej odbędzie się formule hybrydowej – udział w niektórych elementach programu będzie możliwy zarówno na miejsce w MCK, jak za pośrednictwem transmisji online.
Polski
Główna grafika: