Jesteś tutaj

Poznajcie Promotorów Śląskiego Festiwalu Nauki!

Przygotowując 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE, nieustannie poszukujemy sposobów, aby możliwie najpełniej rozwijać naszą inicjatywę i towarzyszące jej idee. Dlatego właśnie zaprosiliśmy do współpracy dyrektorów i nauczycieli szkół z województwa śląskiego – czyli te osoby, które mają największy wpływ na chłonne umysły młodych ludzi – do stania się Promotorem ŚFN!

Spośród wielu zgłoszeń wyłoniliśmy 34 Promotorów ŚFN, najbardziej zaangażowanych w działalność zarówno szkolną, jak i inicjatywy pozaszkolne, pozwalające uczniom rozszerzać horyzonty każdego dnia.

Za nami pierwsze spotkanie, podczas którego Promotorzy ŚFN mieli okazję poznać się wzajemnie i wymienić pierwszymi, gorącymi pomysłami na ulepszenie Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

9Pełnienie funkcji Promotora ŚFN wiąże się z kilkoma istotnymi korzyściami: m.in. Promotor ŚFN KATOWICE oraz zgłoszona przez niego grupa otrzymują gwarancję uczestnictwa w wydarzeniu, a także pierwszeństwo w rejestracji; otrzymuje bon o wartości 100 zł na wybraną formę zajęć z oferty Uniwersytetu Otwartego w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach (do wykorzystania do końca roku 2020) oraz może skorzystać z jednorazowych zajęć pokazowych zorganizowanych dla społeczności szkolnej przez przedstawicieli festiwalu.

4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE, który odbędzie się między 25 a 27 stycznia 2020 roku,  organizują: Uniwersytet Śląski w Katowicach (lider i pomysłodawca przedsięwzięcia), Miasto Katowice (oficjalny gospodarz wydarzenia), Urząd Marszałkowski Województwa Śląskiego i Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia (współgospodarze) oraz Politechnika Śląska, Śląski Uniwersytet Medyczny, Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy im. Jana Długosza w Częstochowie, Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach, Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej i Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 

Nazwa użytkownika