Jesteś tutaj

Rusza nabór na wejście dla grup zorganizowanych!

Jeśli jesteś uczestnikiem  Festiwalu Szkół Ponadpodstawowych „Sięgnij po zawód”, nauczycielem/opiekunem/wychowawcą i chcesz zabrać na ŚFN KATOWICE swoich uczniów/podopiecznych/wychowanków, musisz zarejestrować siebie i grupę, aby wejść na teren Międzynarodowego Centrum Kongresowego w dniach od 26 do 27 stycznia 2020 r.

Możesz zrobić to za pośrednictwem formularzy, które podajemy poniżej. Do każdej grupy zorganizowanej zostanie przydzielony festiwalowy wolontariusz, który nakreśli po krótce plan przestrzeni festiwalowej i wskaże najważniejsze ogólnodostępne atrakcje. W programie ŚFN znajdują się jednak również elementy wymagające dodatkowej rejestracji – wydarzenia specjalne oraz warsztaty (zapisy na nie ruszą w połowie grudnia).

  • Uczestnicy Festiwalu Szkół Ponadpodstawowych „Sięgnij po zawód”. Formularz dostępny jest  TUTAJ.
  • Formularz dla wszystkich grup zorganizowanych dostępny jest TUTAJ

Po zakończeniu rejestracji na podany w jej trakcie adres mailowy otrzymasz potwierdzenie rejestracji na wejście i/lub rejestracji na dane aktywności (w formacie PDF). Bardzo ważna kwestia: aby wejść na teren festiwalu, a następnie móc uczestniczyć w wybranych aktywnościach, należy okazać potwierdzenie rejestracji albo za pośrednictwem wydruku, albo na urządzeniu mobilnym (telefon, tablet).

ZAPRASZAMY!

UDZIAŁ W FESTIWALU JEST BEZPŁATNY.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 

Nazwa użytkownika