Uczestnicz w ŚFN razem z aplikacją mobilną!

Już wcześniej informowaliśmy o tym, że podczas czwartej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE zadebiutuje specjalna aplikacja na urządzenia mobilne, dzięki której udział w wydarzeniu stanie się łatwiejszy. Dzisiaj możemy z radością zakomunikować: aplikacja jest już dostępna w sklepie Google oraz w App Store!

Wersję na urządzenia z oprogramowaniem Android, można pobrać TUTAJ, a na urządzenia obsługiwane przez system iOS – TUTAJ.

Decydując się na stworzenie specjalnej festiwalowej aplikacji, chcieliśmy ułatwić Wam przede wszystkim poruszanie się po ogromnej i różnorodnej ofercie ŚFN – od dzisiaj będzie można bardzo wygodnie przeglądać bogaty program festiwalu. Aplikacja pozwoli w łatwy sposób stworzyć własny harmonogram (poprzez dodanie interesujących Was aktywności) oraz przypomni o nich, kiedy nadejdzie na nie czas. Nie tylko przypomni, ale również wskaże drogę, jak znaleźć miejsce odbywania się danego punktu programu ŚFN w rozległej przestrzeni Międzynarodowego Centrum Kongresowego.

Mamy nadzieję, że z aplikacją mobilną udział w 4. Śląskim Festiwalu Nauki KATOWICE stanie się dla Was znacznie przyjemniejszy! Do zobaczenia w MCK już 26 i 27 stycznia!

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: