Dla sponsorów

Śląski Festiwal Nauki KATOWICE to jedno z największych w Polsce wydarzeń o charakterze popularnonaukowym i największe wśród tych, które odbywają się pod dachem i w jednym miejscu. Trzecia edycja ŚFN KATOWICE przyciągnęła w styczniu 2019 roku do Międzynarodowego Centrum Kongresowego (MCK) w ciągu dwóch dni aż 35 tysięcy osób! 

Na festiwalową publiczność czekało 250 prelegentów i 1400 wystawców, którzy wygłosili 116 wykładów, przeprowadzili 1452 warsztaty i przybliżali naukę odbiorcom w każdym wieku na 199 stanowiskach pokazowych. Ponad 8 tysięcy osób śledziło przebieg wydarzeń w MCK-u za pośrednictwem transmisji internetowej, a marka ŚFN KATOWICE dzięki różnego rodzaju działaniom promocyjnym dotarła do setek tysięcy w naszym regionie i poza nim (szczegółowe statystyki znajdą Państwo w podsumowaniu – plik do pobrania dostępny poniżej).

Jeśli chcieliby Państwo wspomóc organizację kolejnej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki, która odbędzie się między 25 a 27 stycznia 2020 roku, mogą Państwo zostać Sponsorem Głównym, Sponsorem lub Partnerem wydarzenia! Zachęcamy do zapoznania się z ofertą współpracy (plik dostępny u dołu strony).

Polski
Tło nagłówka: