Jesteś tutaj

Frans Timmermans gościem 6. ŚFN!

Frans Timmermans, holenderski polityk i dyplomata, wiceprzewodniczący wykonawczy Komisji Europejskiej kierujący pracami nad Europejskim Zielonym Ładem będzie gościem 6. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE! 

Spotkanie z naszym gościem zaplanowaliśmy na poniedziałek, 5 grudnia o godzinie 14:00 w sali konferencyjnej nr 6. Frans Timmermans spotka się z młodzieżą, a także zaprosi do dyskusji przedstawicieli świata nauki. Możliwe będzie również zadawanie pytań.  Udział w spotkaniu pod hasłem “Porozmawiajmy o Europie” wymaga rejestracji. Zapewniamy tłumaczenie PL/EN. Szczegółowe informacje o wydarzeniu znajdują się tutaj: https://www.slaskifestiwalnauki.pl/porozmawiajmy-o-europie-spotkanie-z-fransem-timmermansem-wiceprzewodniczacym-komisji-europejskiej

Frans Timmermans jest odpowiedzialny za Europejski Zielony Ład, który wprowadził w życie cel neutralności klimatycznej do 2050 r. oraz za pakiet Fit for 55, który pozwoli osiągnąć cel redukcji emisji o 55% do 2030 r.  Frans Timmermans otrzymał Krzyż Oficerski Orderu Zasługi RP (2006) oraz Krzyż Wielki Orderu Zasługi RP (2014).

Frans Timmermans

Polski
Główna grafika: 
Frans Timmermans
Tło nagłówka: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika