Jesteś tutaj

6. ŚFN

Konkurs OFF Science – oddaj swój głos w plebiscycie internetowym!

Już teraz można oddawać głosy na najlepszy wynalazek w plebiscycie internetowym! Głosowanie potrwa do 4 grudnia do godz. 10:00.

Polski

OFF Science competition: submission deadline extended!

We look forward to meeting you, inventors! Until 13 November you can submit your original works for the OFF Science competition — Review of Garage Inventions taking place as part of the 6th ŚFN KATOWICE.

Angielski

Zgłoś swój wynalazek do Konkursu OFF Science – przedłużamy nabór do 16 listopada!

Wynalazco, czekamy na Ciebie! Do 16 listopada można zgłaszać swoje autorskie prace do Konkursu OFF Science – Przegląd Garażowych Wynalazków, który odbędzie się w ramach 6. ŚFN KATOWICE.

Polski

Poznaliśmy laureatów konkursu OFF Science 2022!

Do finału tegorocznej edycji konkursu OFF Science zakwalifikowanych zostało 11 wynalazków. Uroczyste wręczenie nagród laureatom odbyło się 4 grudnia o godz. 18.05 na scenie głównej. Uczestnicy zaprezentowali swoje autorskie prace w strefie OFF Science. Laureaci zostali nagrodzeni w trzech kategoriach: Nagroda Publiczności Festiwalowej, Nagroda Komisji Konkursowej oraz Nagroda Internautów.

Polski

Laureaci Nagrody POP Science 2022

Wręczenie nagród laureatom Nagrody POP Science odbyło się 4 grudnia o godz. 16.00 na scenie EXPO, mieszczącej się w strefie EXPO festiwali nauki. Ceremonię poprowadził dziennikarz Damian Majer, a nagrody wręczał dyrektor generalny Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE prof. dr hab. Ryszard Koziołek.

Polski

6. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE rozpoczęty!

Kosmiczno-naukowa podróż rozpoczęła święto nauki – Śląski Festiwal Nauki KATOWICE startuje z Planetarium Śląskiego!

Polski

Wystawa „Festiwale Nauki w Polsce” na katowickim rynku

Od 30 listopada do 30 grudnia 2022 roku na katowickim rynku (plac kwiatowy) oglądać można plenerową wystawę pn. „Festiwale Nauki w Polsce”.

Polski

Watch ŚFN online!

If you cannot participate in the activities at the International Congress Centre in Katowice in person and would like to take part in the Festival anyway, then you need not worry!

Angielski

Oglądaj ŚFN w internecie!

Nie możesz uczestniczyć stacjonarnie w aktywnościach w Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach, a bardzo chcesz wziąć udział w festiwalu? Nic straconego! Oglądaj transmisję!

Polski

Parada steampunkowa Teatru Gry i Ludzie

Steampunkowa parada w wykonaniu Teatru Gry i Ludzie ponownie zagości na festiwalowym szlaku! Pełne fantazji pojazdy i postacie rodem z epoki wiktoriańskiej będzie można obejrzeć dwukrotnie. Najpierw przemieszczą z Rynku do Międzynarodowego Centrum Kongresowego, a potem zaprezentują się w okolicy Placu Sławika i Antalla. Część ekipy będzie też krążyć po MCK, zachęcając do uczestnictwa w festiwalowych aktywnościach. Przygotujcie aparaty fotograficzne – tym bardziej, że chętnie wchodzą w interakcję z publicznością!

Strony

Nazwa użytkownika