Jesteś tutaj

Komunikacja miejska ZTM podczas 6. ŚFN za darmo!

Szósta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbywać się będzie w centrum Katowic – w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Aby zapewnić sobie sprawny i komfortowy dojazd, najlepiej przyjechać na ŚFN komunikacją miejską Zarządu Transportu Metropolitalnego!

We współpracy z ZTM przygotowaliśmy darmowe bilety uprawniające do przejazdów środkami komunikacji w niedzielę 4 grudnia oraz w poniedziałek 5 grudnia. Bilety będą działać cały czas we wszystkich środkach komunikacji na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Będzie można je pobrać ze strony internetowej festiwalu od czwartku 24 listopada – szukajcie odpowiedniego buttonu u góry strony! Jedna rejestracja to jedna osoba.

Jeżeli jednak przyjeżdżasz na ŚFN samochodem, możesz go zostawić poza ścisłym centrum Katowic i skorzystać z jednego z Centrów Przesiadkowych. Korzystanie z nich jest darmowe, a komunikacja publiczna do centrum miasta jest bardzo wygodna. Centra można znaleźć w dzielnicach: Zawodzie, Brynów i Ligota. Szczegółowe informacje na temat centrów znajdują się TUTAJ.

Polski
Główna grafika: 
tramwaj
Tło nagłówka: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika