Jesteś tutaj

Koncert Artura Andrusa na zakończenie dnia w plenerowym Mieście Nauki nad Rawą

Na zakończenie całego dnia atrakcji festiwalowych w plenerowym Mieście Nauki nad Rawą w niedzielę 10 października wystąpi znany i lubiany poeta, konferansjer i artysta kabaretowy Artur Andrus. Początek koncertu na Scenie doliny Rawy, zlokalizowanej obok budynku CINiB-y, o godz. 21.00.

Artur Andrus najlepiej znany jest ze swojej działalności prezentera radiowego, autora tekstów piosenek, piosenkarza, artysty kabaretowego oraz komentatora w programie „Szkło kontaktowe” w TVN24 (od roku 2005), ale jest również aktorem i pisarzem.

W latach 1994–2017 współpracował z Programem Trzecim Polskiego Radia, gdzie współredagował oraz prowadził programy takie jak „Powtórka z rozrywki” oraz „Akademia rozrywki”. Od 2018 roku można usłyszeć go w radiu RMF Classic – najpierw w audycji „Wakacje z Andrusem”, a obecnie w „NieDoMówieniach, czyli rozmowach niezobowiązujących Artura Andrusa”. Fani improwizowanego serialu kabaretowego Spadkobiercy znają go z roli Jonathana Owensa. W swoim dorobku ma osiem książek (w tym jedną napisaną wraz z Marią Czubaszek oraz jedną napisaną wraz Czubaszek i jej mężem Wojciechem Karolakiem) oraz cztery płyty, z których druga, zatytułowana Myśliwiecka, uzyskała status podwójnej platyny, a trzecia – Cyniczne córy Zurychu – pokryła się platyną raz.

Zapraszamy na koncert Artura Andrusa na godz. 21.00 w niedzielę!

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika