Jesteś tutaj

Maria Mazurek gościnią 6. ŚFN

Maria Mazurek znana jest między innymi z książek napisanych wspólnie z neurobiologiem prof. Jerzym Vetulanim. Na spotkanie z tą dziennikarką i publicystką zapraszamy wszystkich uczestników szóstej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

Obiektem zainteresowania gościni 6. ŚFN jest nauka oraz medycyna. We współpracy z prof. Vetulanim napisała książki Rozmowy o seksie i nie tylko oraz Bez ograniczeń. Jak rządzi nami mózg, a z psychiatrą prof. Dominiką Dudek – Nie tylko mózg. Opowieść psychiatry o ludzkim umyśle

Serie książek popularnonaukowych dla dzieci: Sen Alicji, czyli jak działa mózg, Alicja w krainie przyszłości, czyli jak działa sztuczna inteligencja oraz Uczucia Alicji, czyli jak lepiej poznać siebie autorstwa Marii Mazurek były wielokrotnie nagradzane i doczekały się swoich premier również za granicą (w tym w Azji). Jej pasją jest łucznictwo konne.

Maria Mazurek


Szósta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się w dniach 3–5 grudnia w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. 

Polski
Główna grafika: 
Grafika przedstawia widzianą z profilu twarz dziewczyny. Na zdjęcie naniesiono rysunkowy mózg oraz górny odcinek kręgosłupa. Wszystko to zamknięte jest w kuli złożonej z punkcików połączonych liniami. Tło grafiki jest czarne.
Tło nagłówka: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika