Nabór zgłoszeń do 5. ŚFN za nami! Czas na pierwsze podsumowania

Nabór aktywności do programu 5. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE dobiegł końca. Serdecznie dziękujemy za to, że chcecie z nami współtworzyć kolejny festiwal! Już teraz wiemy, że biuro organizacyjne otrzymało 432 propozycje aktywności, w tym 93 stanowiska pokazowe, 88 warsztatów, 193 wykłady, 28 wystaw oraz 30 innych aktywności. To doskonały fundament do dalszych prac nad kolejną edycją wydarzenia.

Jesteśmy tym bardziej wdzięczni za odzew, że od kilku dni informowaliśmy o trudnej dla nas konieczności przesunięcia pierwotnego terminu 5. ŚFN KATOWICE i o podjęciu poszukiwań nowego terminu. Jesteśmy zbudowani tym, że liczba zgłoszeń, które pojawiały się w ostatnich dniach nie malała – przeciwnie, wyraźnie rosła! To dowodzi, że Śląski Festiwal Nauki KATOWICE jest wydarzeniem potrzebnym i dającym poczucie więzi wspólnocie akademickiej tworzących go uczelni.

W czasie trwania naboru, od 23 września do 6 listopada, staraliśmy się wspierać Was w przygotowywaniu festiwalowych zgłoszeń – dziękujemy za wszelkie pytania: mamy nadzieję, że na większość udało nam się odpowiedzieć oraz że odpowiedzi festiwalowego biura organizacyjnego były pomocne. Już dziś możemy potwierdzić, że niezależnie od ostatecznej daty festiwalu, rozpoczynamy prace nad przesłanymi do nas propozycjami. Niebawem możecie się więc spodziewać kontaktu ze strony koordynatorów merytorycznych oraz producentów obszarów wiedzy, którzy będą starali się doprecyzować ewentualne wątpliwości co do przesłanych aktywności. Ważne jest również to, że istnieje duże prawdopodobieństwo uruchomienia naboru uzupełniającego po ustaleniu ostatecznego terminu 5. ŚFN.

Dziękujemy za to, że jesteście z nami! Wierzymy, że razem DAMY RADĘ! Do zobaczenia podczas 5. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 

Edycja: