Jesteś tutaj

Program ONLINE ŚFN i Telewizja Festiwalowa

W tym roku Śląski Festiwal Nauki KATOWICE przenosi się nad bulwary Rawy. Nie znaczy to jednak, że wydarzenie będzie trwało tylko 9 i 10 października. Od 11 do 15 października zapraszamy Was do przestrzeni internetowej i wypełnionego aktywnościami programu ONLINE.

W ramach Telewizji Festiwalowej zaproponujemy przygodę z nauką w sieci tym, którzy z różnych względów nie mogą przyjść nad bulwary Rawy osobiście. To też propozycja dla osób, które zechcą dalej uczestniczyć w Festiwalu w programie ONLINE.

Na naszej stronie internetowej udostępnione zostaną transmisje ze wszystkich scen miasta nauki nad Rawą (niedziela 10 października). Z kolei na facebookowym profilu ŚFN udostępnimy transmisję ze Sceny Doliny nad Rawą (scena główna).

W kolejnych dniach, od poniedziałku do piątku (11–15 października), wszyscy zainteresowani będą mogli wziąć udział w aktywnościach ujętych w programie ONLINE. Wykłady prezentowane za pośrednictwem kanału YouTube oraz facebookowego profilu festiwalu będą ogólnodostępne. Zachęcamy jednak do rejestracji na poszczególne wydarzenia (przede wszystkim grupy szkolne), gdyż pozwoli ona na dostęp do specjalnej platformy umożliwiającej komunikację z prelegentami. W przypadku warsztatów online odbywających się w ramach cyklu A i B rejestracja jest obowiązkowa.

Program ONLINE podzielono tematycznie, a każdy kolejny dzień poświęcony został innemu obszarowi wiedzy, dzięki czemu łatwiej jest znaleźć interesujące uczestników zagadnienia i aktywności:

– poniedziałek 11.10 – Przyroda – poprowadzi Wiktor Niedzicki,
– wtorek 12.10 – Technika – poprowadzi dr Arkadiusz Gorzawski
– środa 13.10 – Nauki Humanistyczno-Społeczne – poprowadzi Jarosław Juszkiewicz,
– czwartek 14.10 – Nauki Ścisłe – poprowadzi dr Łukasz Lamża,
– piątek 15.10 – Medycyna i Zdrowie – poprowadzi Katarzyna Juszkiewicz.

Program ŚFN ONLINE transmitowany przez Telewizję Festiwalową dostępny jest poniżej.

PROGRAM ŚFN ONLINE
ONLINE WARSZTATY A
ONLINE WARSZTATY B

Rejestracji na wszystkie aktywności można dokonać za pomocą formularzu zgłoszeniowego.

Polski
Główna grafika: 
Widok laptop a na biurku z napisem na ekranie „Join us online”
Edycja: 

Nazwa użytkownika