Jesteś tutaj

Uruchamiamy rejestrację na aktywności 5. ŚFN KATOWICE!

Zaprezentowaliśmy już program 5. Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE. Jeśli jeszcze go nie widzieliście – zapraszamy TUTAJ. Ponieważ dzisiaj też jest dzień ważnych informacji festiwalowych, mamy dla was kolejny komunikat – już o godz. 15.00 rozpoczniemy rejestrację na wybrane wydarzenia festiwalowe! Link do rejestracji znajdziecie na naszej stronie głównej.

Rejestracja obowiązuje na te wydarzenia, które wymagają limitowania liczby uczestników. Dzieje się tak przynajmniej z dwóch powodów. Pierwszy to chęć zadbania o wygodę uczestników i prowadzących – aby w pełni skorzystać z niektórych warsztatów czy wycieczek, osób biorących udział w danej aktywności nie może być zbyt wielu. Drugi to oczywiście wszystkie ograniczenia wynikające z obostrzeń pandemicznych.

Rejestracja odbywa się na wydarzenia organizowane „na żywo” w ramach plenerowego Miasta Nauki nad Rawą (10 października), a także na warsztaty online (od 11 do 15 października).

Przypominamy również, że ogromna ilość atrakcji ŚFN dostępna jest bez konieczności rejestracji. W obrębie plenerowego Miasta Nauki nad Rawą 10 października będą to m.in. stanowiska pokazowe w sześciu obszarach wiedzy (które będzie można odwiedzać w halach namiotowych na terenie festiwalu), strefy specjalne (m.in. Strefa Lema, Strefa miasta i wody, Strefa rodzinna), wykłady na 14 scenach i wiele innych.

Nie trzeba również rejestrować się, aby oglądać telewizję festiwalową w ramach ŚFN online od 11 do 15 października – znajdziecie tam fascynujące wykłady i spotkania w ramach sześciu obszarów wiedzy.

 

UWAGA! Przypominamy również o tym, że dostęp do atrakcji plenerowego Miasta Nauki nad Rawą 10 października możliwy jest po pobraniu darmowej wejściówki, którą wymienicie na opaskę w dowolnym punkcie informacyjnym na terenie wydarzenia. Opaska jest niezbędna, aby dostać się do hal namiotowych czy do namiotów warsztatowych.

 

Skomplikowane? Odrobinę, jednak wszystkie regulacje wprowadzamy zgodnie z wymogami stawianymi organizatorom wydarzeń, mając Wasze bezpieczeństwo za nasz najwyższy priorytet.

W skrócie wygląda to tak:

1) pobierz darmową wejściówkę TUTAJ;

2) przejrzyj program ŚFN;

3) zarejestruj się na wybrane wydarzenia z limitem miejsc (rejestracja rusza 28 września o godz. 15.00;

4) wybierz się na 5. ŚFN KATOWICE 10 października i w punkcie informacyjnym plenerowego Miasta Nauki nad Rawą wymień wejściówkę na opaskę;

5) korzystaj z ogólnodostępnych atrakcji, a gdy nadejdzie czas na wydarzenie, na które się zarejestrowałeś/zarejestrowałaś, udaj się w odpowiednie miejsce i pokaż potwierdzenie rejestracji pracownikom festiwalu.

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika