Jesteś tutaj

Zapowiedź naboru zgłoszeń do programu szóstej edycji ŚFN

Oficjalnie możemy już ogłosić, że szósta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE odbędzie się od 3 do 5 grudnia 2022 roku! Nabór aktywności do programu 6. ŚFN rozpocznie się już w sobotę 15 stycznia!

Możemy również zdradzić, że powracamy do naszego festiwalowego domu, czyli Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach oraz hali Spodek, niemniej postaramy się wykorzystać nasze plenerowe doświadczenia z 2021 roku, aby uczynić ŚFN jeszcze atrakcyjniejszym.

Przystępujemy więc do prac nad szóstą edycją: pierwszym ich etapem będzie nabór do programu festiwalu, który rozpocznie się w sobotę 15 stycznia. Już teraz zachęcamy do zgłaszania propozycji wykładów, warsztatów, pokazów, wystaw, wydarzeń artystycznych i innego rodzaju aktywności popularyzujących naukę, a więcej informacji na temat systemu rejestracyjnego przekażemy w najbliższych dniach.

Mamy nadzieję, że po raz kolejny spotkamy się podczas ŚFN – święta śląskiej nauki i jednego z największych w Europie wydarzeń o charakterze popularnonaukowym!

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika