Zgłoś aktywność do programu 5. ŚFN! Nabór trwa do 6 listopada

Do piątku 6 listopada można nadsyłać propozycje aktywności, które znajdą się w programie piątej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE (10–12 kwietnia 2021). Festiwal odbędzie się w formie hybrydowej, a to oznacza, że Twój pomysł może być zrealizowany na kilka sposobów.

Formuła hybrydowa oznacza, że w niektórych elementach programu na miejscu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach będzie mogła wziąć udział ograniczona liczba osób, natomiast pozostali chętni będą mogli skorzystać z tych atrakcji za pośrednictwem transmisji lub retransmisji internetowej. I chociaż są to okoliczności mało sprzyjające, spróbujmy przyjrzeć się, jakie opcje, szanowni Wystawcy, macie w takiej sytuacji.

Pomimo wszystkich utrudnień związanych z koniecznością wypełnienia wymogów reżimu sanitarnego wciąż zachęcamy Was do zgłaszania aktywności z myślą o tym, że pojawicie się fizycznie w gmachu MCK – my jako organizatorzy zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, abyście mogli zrealizować swoje pomysły w warunkach bezpiecznych dla siebie i publiczności festiwalowej. Intensywnie pracujemy również nad tym, aby w możliwie jak największej liczbie festiwalowych atrakcji można było wziąć udział online – czy to poprzez transmisję, czy też poprzez retransmisję wydarzeń. Bardzo zależy nam, żeby w tych przedziwnych czasach zachować jak najwięcej z wyjątkowej atmosfery ŚFN, a ją zawsze budował bezpośredni kontakt wystawców i prelegentów z publicznością – dlatego, prosimy, tylko w ostateczności zdecydujcie się na opcję aktywności przeprowadzanej wyłącznie za pośrednictwem internetu. Do wzięcia udziału w festiwalu w roli wystawcy zaprasza także rektor Uniwersytetu Śląskiego i dyrektor generalny ŚFN – prof. Ryszard Koziołek:

Wszystkie najważniejsze informacje, link do systemu zgłoszeniowego oraz instrukcja z podpowiedziami, jak przygotować zgłoszenie aktywności na 5. ŚFN znajdują się TUTAJ. Zdajemy sobie sprawę, że wątpliwości w kwestii organizacji festiwalu jest w tym roku znacznie więcej niż w poprzednich latach, dlatego nie bójcie się pytać – piszcie na adres mailowy sfn@us.edu.pl oraz dzwońcie na numer 32 359 23 25.

Spotkajmy się podczas piątej edycji święta śląskiej nauki! Razem DAMY RADĘ!

Polski
Główna grafika: 
Tło nagłówka: