Jesteś tutaj

Zostań wolontariuszem podczas 5. ŚFN KATOWICE!

Przed nami 5. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE!

Już dziś wiemy, że będzie to wydarzenie pod każdym względem wyjątkowe, a nawet – tak jest! – przełomowe. Nie było jeszcze imprezy popularnonaukowej odbywającej się wzdłuż bulwarów rzeki! Jedno jest pewne – będzie o tym głośno! Chcesz zapisać się w historii razem z ŚFN? Dołącz do grona naszych wolontariuszy!

Potrzebujemy Cię! Dlaczego? Trudno wyobrazić sobie organizację tak dużego wydarzenia bez wsparcia dynamicznych, szczerze zaangażowanych miłośników nauki i kultury. Potrzeba nam Twojej energii, pasji, dobrego humoru i gotowości do działania. Jeżeli zatem jesteś w stanie poświęcić nam swój cenny czas i spędzić go wśród ciekawych osób robiąc interesujące rzeczy, wypełnij formularz zgłoszeniowy – znajdziesz go TUTAJ.

Uroczysta gala otwierająca piątą edycję ŚFN odbędzie się w sobotę 9 października 2021 r. W niedzielę 10 października otwarta zostanie ogromna przestrzeń rozciągająca się od katowickiego rynku aż do ulicy Jerzego Dudy-Gracza. Będzie to wydarzenie, na którym trzeba być, ale jeszcze lepiej je współtworzyć!

Polski
Główna grafika: 
Edycja: 

Nazwa użytkownika