Jesteś tutaj

O ŚFN

Winners of the 2nd edition

The selection of POP Science Award winners was conducted in two stages. In the first stage, every interested person could submit their own initiative or project. The Jury announced the list of nominees and the winners were selected via a vote – 5573 votes were cast.

Angielski

Laureaci 2. Edycji

Wybór zwycięzców w Nagrodzie POP Science przebiegał w dwóch etapach. W pierwszym każda zainteresowana osoba mogła zgłosić własną inicjatywę lub projekt. Jury Konkursu ogłosiło listę nominowanych, a zwycięzcy wybrani zostali w głosowaniu. Oddano w nim 5573 głosy.

Polski

Misja

MISJA FESTIWALU

Polski

Silesian Scientific Award 2022 – University of Silesia

Ladies and Gentlemen,

I would like to invite employees and doctoral students of the University of Silesia to participate in the Silesian Scientific Award competition. The award recognises the representatives of the world of science and honours their outstanding achievements.

Polski

ŚNN 2022 – Politechnika Śląska

Szanowni Państwo – Pracownicy i Doktoranci Politechniki Śląskiej,

Polski

ŚNN 2022 – Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Szanowni Państwo,

Już po raz kolejny w ramach Śląskiego Festiwalu Nauki zostanie przyznana Śląska Nagroda Naukowa. To prestiżowe wyróżnienie przyznawane jest badaczom i twórcom, którzy w znaczący sposób przyczyniają się do rozwoju nauki i prezentują wybitne osiągnięcia, jak również promują śląską naukę na arenie krajowej i międzynarodowej.

Kandydaci do Śląskiej Nagrody Naukowej z Uniwersytetu Ekonomiczne w Katowicach mogą zgłosić się samodzielnie lub zostać zgłoszeni przez osoby trzecie za pośrednictwem formularza w terminie do 27 maja.

Polski

ŚNN 2022 – Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszam pracowników i doktorantów Akademii Sztuk Pięknych w Katowicach do udziału 
w konkursie Śląska Nagroda Naukowa. Przyznawana jest ona za wybitne osiągnięcia naukowe, a o jej przyznaniu decyduje Kapituła Śląskiej Nagrody Naukowej. 

Kandydat może zgłosić się samodzielnie lub przez osoby trzecie. 

Aby zgłosić się do konkursu, należy wypełnić odpowiedni formularz rejestracyjny, który należy przesłać do 10 czerwca do Biura Rektora. 

Polski

ŚNN 2022 – Politechnika Częstochowska

Szanowni Państwo,

Polski

Strony

Nazwa użytkownika