Fotorelacja z III dnia ŚFN 2017

Dziękujemy Wam za trzy wspaniałe dni pełne emocji, zabawy i nauki! Nie spodziewaliśmy się, aż tak dużej frekwencji! Oznacza to, że takie wydarzenia są potrzebne. Jest to dla nas bardzo motywujące.
Do zobaczenia za rok? :)

Polski

Zobacz spot podsumowujący 4. ŚFN KATOWICE!

Kilkanaście godzin wydarzeń w Międzynarodowym Centrum Kongresowym, kilkaset różnorodnych festiwalowych aktywności i licząca ponad 50 tysięcy osób festiwalowa publiczność - czy 4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE można zamknąć w niespełna stusekundowym filmie? Można! Zobaczcie sami!

Polski

ŚFN on Tour: wyruszamy do Belfastu!

Jako organizatorzy Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE potrafimy już naprawdę dużo, ale wciąż chcemy uczyć się od najlepszych i bardziej doświadczonych od nas festiwali naukowych w Europie. Mieliśmy już okazję szukać inspiracji w Göteborgu, Edynburgu i Cheltenham, a wkrótce udajemy się z wizytą do Belfastu. Stolica Irlandii Północnej to jedno z miast, w którym między 13 a 23 lutego odbywa się Northern Ireland Science Festival (NISF). 

Polski

4. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE: przeżyjmy to jeszcze raz

Czwarta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE już za nami. Po raz kolejny naszym regionem zawładnęła nauka i tych kilka dni, kiedy panowała ona niepodzielnie w katowickim Międzynarodowym Centrum Kongresowym, miały niewątpliwie świąteczny charakter. Nasze wysiłki przyniosły fantastyczny rezultat – gmach MCK w  trakcie festiwalu odwiedziło aż 50 tysięcy osób!

Polski

Czy kosmici istnieją? Mamy odpowiedź!

Polski

Zwycięzcy trzeciej edycji Przeglądu Garażowych Wynalazków OFF Science

To czwarta edycja Śląskiego Festiwalu Nauki, ale dopiero trzecia odsłona konkursu, w którym efekty swoich wysiłków mogli pokazywać szerokiej publiczności konstruktorzy i wynalazcy amatorsko pracujący w garażach, piwnicach i na strychach. W plebiscycie przyznano trzy równorzędne nagrody.

Polski

Strony

Subskrybuj 3. Śląski Festiwal Nauki KATOWICE RSS