Konkurs OFF Science – oddaj swój głos w plebiscycie internetowym!

Już teraz można oddawać głosy na najlepszy wynalazek w plebiscycie internetowym! Głosowanie potrwa do 4 grudnia do godz. 10:00.

Polski

OFF Science competition: submission deadline extended!

We look forward to meeting you, inventors! Until 13 November you can submit your original works for the OFF Science competition — Review of Garage Inventions taking place as part of the 6th ŚFN KATOWICE.

Angielski

Zgłoś swój wynalazek do Konkursu OFF Science – przedłużamy nabór do 16 listopada!

Wynalazco, czekamy na Ciebie! Do 16 listopada można zgłaszać swoje autorskie prace do Konkursu OFF Science – Przegląd Garażowych Wynalazków, który odbędzie się w ramach 6. ŚFN KATOWICE.

Polski

PLENEROWE MIASTO NAUKI – TRANSMISJA NA ŻYWO

W niedzielę 10 października transmitowaliśmy dla Was wydarzenia z plenerowego Miasta Nauki nad Rawą. Poniżej można zobaczyć z odtworzenia wszystko to, co działo się na 11 festiwalowych scenach!
 

Polski

Przedłużamy nabór do kolejnej edycji Konkursu OFF Science – Przegląd Garażowych Wynalazków

Już po raz czwarty poszukujemy przedstawicieli społeczności wynalazców-amatorów, którzy chcieliby pochwalić się efektami swoich prac przed szerszą publicznością – w tym wypadku przed publicznością piątej edycji Śląskiego Festiwalu Nauki KATOWICE.

Polski

Fotorelacja z III dnia ŚFN 2017

Dziękujemy Wam za trzy wspaniałe dni pełne emocji, zabawy i nauki! Nie spodziewaliśmy się, aż tak dużej frekwencji! Oznacza to, że takie wydarzenia są potrzebne. Jest to dla nas bardzo motywujące.
Do zobaczenia za rok? :)

Polski

Weź udział w konkursie na wykonanie ilustracji do identyfikacji 7. ŚFN

Do 16 czerwca potrwa konkurs na wykonanie ilustracji, które staną się głównym motywem identyfikacji wizualnej siódmej edycji ŚFN. Konkurs skierowany jest do studentów oraz absolwentów uczelni organizujących Śląski Festiwal Nauki KATOWICE.

Polski

ŚFN on Tour: kierunek Wisła – już po raz trzeci!

ŚFN on Tour znów wyrusza w trasę! 3 i 4 czerwca będziemy uczestniczyć w trzeciej edycji Festiwalu Słowa im. Jerzego Pilcha Granatowe Góry, która odbędzie się w Parku Kopczyńskiego w Wiśle. Kolejna odsłona festiwalu także tym razem pragnie przybliżyć postać oraz uczcić pamięć Jerzego Pilcha, a uczestnicy wydarzenia odbywającego się w rodzinnej miejscowości słynnego pisarza ponownie zostaną zabrani w literacką podróż przez jego życie i twórczość.

Polski

Environmental Diseases Zone — 2nd special zone at 7th ŚFN

What are environmental diseases? They are partial or direct consequences of exposure to harmful external factors. Their occurrence is directly connected with changes to the natural environment — its constant exploitation and unwise management of its resources lead to large-scale pollution, which seep into the ground, water, and air, and consequently to the human body. Living or working in such an environment for a long time can have serious consequences, these include cancers, genetic, respiratory, and nervous system diseases, as well as allergies and poisoning.

Angielski

Strony

Nazwa użytkownika